Hotel Elena

Położenie: Hotel Elena położony jest w centrum miejscowości Saint- Vincent, w idealnym miejscu wypadowym do wszystkich stacji narciarskich w naszej Ofercie SKI SAFARI. Z hotelu spacerkiem przez główny deptak można dojść do kasyna Casino de la Vallée. W najbliższej okolicy hotelu znajdziemy wiele butików, sklepów spożywczych i restauracji.

Serwis hotelowy: Ten trzygwiazdkowy hotel zapewnia Gościom całodobową recepcję oraz bezpłatne Wi-Fi. Na miejscu znajduje się duży ogród, SPA, przechowalnia sprzętu narciarskiego, czytelnia oraz sala telewizyjna.

W głównej sali hotelowej można wieczorkiem zrelaksować się przy lampce wina.

Goście mogą bezpłatnie korzystać z hotelowego centrum odnowy biologicznej i siłowni, które czynne są od 16:00 do 20:30. Centrum spa obejmuje łaźnię turecką, saunę na podczerwień, dużą zewnętrzną saunę fińską oraz wannę z hydromasażem dla 8 osób.

Wyżywienie: Do wyboru opcja wyżywienia: BB lub HB

BB - tylko śniadania: Bufet śniadaniowy lekki, na słodko i na słono. Na kolację we własnym zakresie można wybrać się do jednej z wielu restauracji znajdujących się blisko hotelu, w miejscowości Saint Vincent.

HB - śniadania i obiadokolacje: Bufet śniadaniowy lekki, na słodko i na słono. Kolacje serwowane w restauracji w hotelu, składające się z bufetu sałatkowego, dwóch dań głównych i deseru. Do kolacji serwowana jest woda (1/2 l/os.) i wino lokalne (1/4 l/os.) w cenie. 

Logowanie