UWAGA! W terminie grudniowym 03-10.12.2023 możliwy jest wylot ze wszystkich lotnisk (Wrocław, Gdańsk, Kraków, Katowice, Warszawa, Lublin, Poznań). Prosimy o podanie wybranego lotniska w uwagach do zamówienia. 

Hotel Tourist

Hotel Tourist położony jest blisko stoków, w centrum miejscowości Valtournenche, 1 km od wyciągów ośrodka narciarskiego o tej samej nazwie, połączonego z Cervinią, oraz szwajcarskim Zermatt. Pobyt w Hotelu Tourist jest jedyną naszą ofertą pobytu stacjonarnego (przy stoku)- nie jest to oferta Ski Safari jak w przypadku pozostałych hoteli.

Obiekt dysponuje przechowalnią sprzętu narciarskiego z ogrzewaczem do butów narciarskich. Pokoje w hotelu Tourist są z widokiem na góry oraz bezpłatnym Wi-Fi. Posiadają łazienkę, stylowe meble z drewna, telewizor oraz sejf. Niektóre z nich mają także balkon. Na miejscu dostępna jest sala telewizyjna i czytelnia.

W hotelu Tourist serwowane jest  śniadanie w formie bufetu, a w restauracji podawane są lokalne specjały oraz dania kuchni włoskiej. Goście mogą zamówić napoje i przekąski w hotelowej tawernie z kominkiem. Obiadokolacje są serwowane, 3-daniowe z bufetem sałatkowym.

Do najbliższego wyciągu narciarskiego w Valtournenche (1km), można dojechać busem hotelowym, dostępnym dla gości na zamówienie w godzinach porannych między 8:30 a 10 i popołudniowych między 16 a 17.

Logowanie