Hotel Miramonti

Położenie: Hotel usytuowany jest przy wejściu na deptak w uroczym miasteczku Saint Vincent, w samym sercu doliny Aosta. Z tego miejsca codziennie ruszamy odkrywać najlepsze stacje narciarskie okolicy. Położenie obiektu w pobliżu centrum miasteczka umożliwia wieczorne wyjście na spacer po deptaku, lub odwiedziny w lokalnych barach lub restauracjach, a bliskość sklepu szybkie uzupełnienie własnych zapasów.

Zakwaterowanie: Ten duży obiekt oferuje naszym klientów 60 pokoi o ujednoliconym standardzie. Każdy pokój posiada łazienkę z prysznicem lub wanną, telewizor, lodówkę, dostęp do Wi-Fi, w niektórych pokojach znajdziemy też balkon. W standardzie są pokoje 2-osobowe oraz 1-osobowe.

Wyżywienie HB – śniadania i obiadokolacje: Codziennie rano serwowane jest śniadanie w formie bufetu. Obiadokolację spożywamy w hotelowej restauracji i składa się z bufetu sałatkowego, pierwszego i drugiego dania, oraz deseru. Do kolacji serwowana jest woda (1/2 l/os.) i wino lokalne (1/4 l/os.) w cenie.


Serwis hotelowy: sala rekreacyjna ze stołem do ping-ponga, gry planszowe, przestrzeń wypoczynkowa, mała sauna na podczerwień.

Logowanie